Smukła sylwetka na specjalne okazje

Każda kobieta marzy o idealnej sylwetce, o tym, żeby przyciągać wzrok płci przeciwnej, wysmuklić sylwetkę, wymodelować nasze ciało. Należy wspomnieć o tym, że bielizna wyszczuplająca przeznaczona jest również dla mężczyzn.

Nikt nie jest idealny i nie ma w tym nic złego. Są jednak sytuacje w życiu kobiety, kiedy niezwykle ważny jest wygląd np. dzień ślubu i tu przychodzą nam z pomocą producenci bielizny wyszczuplającej brzuch. Moda.

To bielizna, która sprytnie zamaskuje niedoskonałości w okolicach brzuchu i zakryje Nasze fałdki tłuszczu. To również taka bielizna, która sprawi, że kobieta zakładając obcisłą sukienkę poczuje się niezwykle kobieco.

Uszyta jest nowoczesny i bardzo elastycznych materiałów.

Wśród nich możemy wyróżnić:
• Majtki
• Gorsety
• Halkę
• Rajstopy

Najlepsza bielizna wyszczuplająca brzuch to specjalne majtki z podwyższonym stanem, która szyta jest w technologii bezszwowej, w ten sposób nie odznacza się pod ubraniami. Tego typu bieliznę należy dobrze dobrać do Naszego rozmiaru, nie może być ani za mała ani za duża. Jeśli wybierzemy za duży rozmiar nie spełni swojej roli wyszczuplającej, natomiast za mały rozmiar będzie Nas uciskać zbyt mocno i po kilku godzinach może pojawić się problemy zdrowotne i powikłania.

Bielizna taka opina ciało za pomocną elastycznej tkaniny i tu ważne jest z jakiego materiału została uszyta, gdyż produkty niskiej jakości będą utrudniały odparowywanie wilgoci ze skóry, co zwiększa ryzyko zapalenia meszków włosowych. Ze względu na to, że tego typu bielizny używamy sporadycznie na specjalne wyjścia należałoby zainwestować w produkt renomowanej firmy.

Bielizna tego typu oprócz tego, że powinna być dopasowana pod względem rozmiaru do Naszej sylwetki, krój jej nie powinien zniekształcać naszej sylwetki. Tu należałby szukać bielizny bezszwowej.

Specjalna bielizna wyszczuplająca to rozwiązanie, które może zastąpić nam kurację odchudzającą i której efekt jest natychmiastowy, niemniej jednak należy pamiętać o jej wadach. Długie noszenie tego rodzaju bielizny może wyrządzić nam również krzywdę.
Szczególnie źle dobrana może uciskać w pachwinach, a co za tym idzie zmniejszyć ukrwienie nóg i doprowadzić do niedokrwienia. Taka bielizna uciska nam narządy wewnętrzne, utrudnia ruch przepony i powoduje ściśnięcie żołądka. I tu mogą wystąpić problemy z oddychaniem i poruszaniem się, może wystąpić zgaga.

W odległych czasach, kiedy kobiety nosiły gorsety zdarzały się częste przypadki omdleń.