Modne stylizacje paznokci

Trendy w stylizacji paznokci

Zadbana kobieta to kobieta o pięknej lśniącej cerze, ładnej, proporcjonalnej sylwetce oraz zadbanych włosach. Do atrybutów kobiecych zaliczyć można również wypielęgnowane dłonie z zadbanymi paznokciami. Nie muszą być one modnie wystylizowane, Ważne, by były zadbane, równo obcięte i pomalowane. Wiele kobiet w stylizacji paznokci inspiruje się nadchodzącymi trendami. Jest to dobry krok, gdyż w ten sposób możemy zamanifestować, iż znamy się na tym co jest obecnie modne. Modne paznokcie są pomalowane i wystylizowane w obecnie panujących trendach. Moda na konkretne paznokcie zmienia się tak naprawdę co sezon. Inne są modne latem, inne jesienią i zimą. Aby móc cieszyć się z modnych i zadbanych paznokci warto przejść się do kosmetyczki. Dobra stylistka paznokci powinna znać najnowsze trendy i potrafić dopasować je do konkretnej klientki. W nadchodzącym sezonie jesień, zima modne będzie kilka trendów, które z pewnością zachwycą niejedną kobietę.

Trendy na okres jesień zima

Nadal niezwykle modnym trendem są paznokcie w stylu francuskim. Obecnym hitem będzie french micro. Zatem kreskę na paznokciach będziemy wykonywać bardzo niewielką, za pomocą cieniutkiego pędzelka. Lakier, który wybierzemy zależy tylko od nas samych. Może to być klasyczna biel, ale równie dobrze sprawdzi się każdy inny kolor. Nie ma w tym zakresie przeszkód, by każdy paznokieć pomalować na inny kolor. W ten sposób uzyskamy niebanalny manicure.
Najmodniejszym kolorem w nadchodzącym sezonie będzie pomarańcz. Kolor ten prezentuje się bardzo dobrze zarówno na krótkich jak i długich paznokciach. Dobrze sprawdzi się w każdym kształcie i podkreśli dłonie.
Innym ciekawym trendem jest używanie koloru metalicznego na paznokciach nie tylko w przypadku wyjścia na imprezę. Za pomocą lakieru metalicznego możemy tworzyć niebanalne wzorki na paznokciach. To manicure który przykuwa wzrok, a jednocześnie pasuje do wielu stylizacji.To jakie paznokciowe inspiracje nas zaciekawią zależy tylko od naszych upodobań. Nie wszystkie kobiety muszą podążać za trendami w stylizacji paznokci.Ważne jest,by paznokcie były wypielęgnowane i zadbane. Trendy są dla osób,które lubą bawić się modą, nie są jednak obowiązkowe. Nasza uroda, styl życia oraz osobiste preferencje również mogą pomóc w wyborze odpowiedniej stylizacji paznokci. Nie każdy trend sprawdzi się bowiem w każdej pracy, Są stanowiska, na których nie można malować paznokci, są również takie, które wymagają zwykłego frencha lub klasycznej czerwieni na paznokciach. Wówczas w trakcie tygodnia nie możemy pozwolić sobie na szaleństwa. Mocniejsze kolory zarezerwowane są wtedy na urlopy bądź na weekendy.
Kolor na naszych paznokciach powinien również współgrać z naszym sposobem ubierania się. Nie zawsze każdy kolor będzie pasował do naszych ubrań. Warto więc zastanowić się, czy wybrana stylizacja paznokci będzie współgrała z naszą szafą. Tylko wtedy będziemy w pełni zadowoleni z wykonanego manicure.